Weryfikacja stanu prawnego przy zakupie działki budowlanej

FORUM EKSPERTÓW RYNKU NIERUCHOMOŚCI

PLANUJESZ ZAKUP DZIAŁKI? KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

Z pomocą naszego forum mogliście Państwo dotychczas przejść przez proces - od decyzji o budowie domu jednorodzinnego, przez określenie własnych potrzeb, poszukiwanie odpowiedniej działki pod dom (indywidualnie lub z Pośrednikiem w obrocie nieruchomościami), następnie (...)
Read more

Przydatne definicje dotyczące działki budowlanej

FORUM EKSPERTÓW RYNKU NIERUCHOMOŚCI PLANUJESZ ZAKUP DZIAŁKI? KONIECZNIE PRZECZYTAJ! Ponownie nasze wskazówki przydadzą się szczególnie osobom planującym kupić działkę. Proces zakupu i budowy uchodzi za trudny i z tego względu wielu inwestorów od razu decyduje się na zakup domu używanego lub od dewelopera. Nie trzeba się zrażać, nie trzeba rezygnować z marzeń. Ale warto (...)
Read more

Rozeznanie przed zakupem działki budowlanej

Dziś nasze rady przydadzą się szczególnie osobom planującym kupić działkę. Zakładam iż byłaby to działka pod budowę domu. Proces zakupu i budowy uchodzi za trudny i z tego względu wielu inwestorów od razu decyduje się na zakup domu używanego lub od dewelopera. Nie trzeba się zrażać, nie trzeba rezygnować z marzeń. Ale należy się przygotować. Bez względu na to czy planują Państwo (...)
Read more